en

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ (УКРАЇНА)

Ласкаво просимо до Xsolla!

ВАЖЛИВО. ПЕРЕД ЗАВАНТАЖЕННЯМ АБО ВСТАНОВЛЕННЯМ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ЦІЄЮ ПОЛІТИКОЮ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ, ОСКІЛЬКИ ВОНА ВПЛИВАЄ НА ВАШІ ЗАКОННІ ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ, СЕРЕД ІНШОГО, ВІДМОВУ ВІД ПРАВ, ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ВАШЕ ПРАВО НА ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ.

Умови цієї політики повернення коштів регулюють відносини між вами (покупцем Програмного забезпечення) та однією з компаній групи Xsolla (далі — «Xsolla» або нас, або ми) у зв’язку з придбанням вами Програмного забезпечення. Яка компанія з групи компаній Xsolla є стороною, залученою до цієї політики повернення коштів через угоду з певним користувачем, залежить від обраного способу оплати. Назва та юридична адреса компанії з групи компаній Xsolla, яка є учасником політики повернення коштів, відображатиметься на сторінці оплати після вибору способу оплати. Крім того, назву та адресу відповідної компанії буде вказано у квитанції, яка надається користувачеві після оплати покупки.

Наша продукція

Компанія Xsolla надає вам програмне забезпечення, яке постачається тільки шляхом завантаження через Інтернет. Нижче наведені продукти Xsolla, які можна придбати: a) попереднє замовлення; b) підписка; c) доступ до гри (через ключ або зареєстрований ігровий обліковий запис); d) внутрішньоігрова валюта; e) внутрішньоігровий елемент; f) обліковий запис преміум (загалом — «Програмне забезпечення»).

Доставка

Ми почнемо обробку вашого замовлення після затвердження покупки. Замовлення, як правило, обробляються миттєво (але цей процес може тривати до 2–5 днів), залежно від способу оплати. Після обробки вашого замовлення ми надішлемо вам підтвердження електронною поштою (якщо це можливо), використовуючи адресу електронної пошти, надану нам у вашому особистому обліковому записі або надіслану нам за допомогою гри.

Це підтвердження електронною поштою буде вважатися електронним товарним чеком і міститиме інформацію про вашу покупку.

Запобігання шахрайству

Ми уважно ставимося до будь-яких фактів шахрайства. Ми залишаємо за собою право заборонити доступ до наших серверів у разі встановлення факту незаконного використання наших продуктів або будь-яких інших дій, спрямованих на отримання Програмного забезпечення, на яке користувач не має права претендувати. Зверніть увагу на те, що користувачі, чиї облікові записи заблоковано, не мають права вимагати повернення придбаного Програмного забезпечення або будь-яке інше відшкодування.

Процедура повернення продукції та повернення коштів

Ми підтримуємо наше Програмне забезпечення, тому для нас важливо, щоб ви отримували задоволення від його використання. Однак, оскільки програмне забезпечення є цифровим продуктом, отриманим через Інтернет, у загальному випадку ми не забезпечуємо відшкодування.

Ми ОБОВ’ЯЗКОВО задовольняємо заявки на повернення коштів, якщо вказано наступні причини:

  • Не отримано Програмне забезпечення від Xsolla. У цьому випадку рекомендуємо звернутися до служби підтримки клієнтів за адресою https://help.xsolla.com/ і надати свій ідентифікатор оплати. Претензії щодо недоставки необхідно надсилати у службу підтримки в письмовій формі протягом 3 днів з моменту розміщення замовлення. Фахівці нашої служби підтримки користувачів звернуться до розробника гри та перевірять факт недоставки Програмного забезпечення. Якщо Програмне забезпечення не було доставлено, кошти буде повернено або буде запропоновано отримання кредиту на Програмне забезпечення. Якщо запит на повернення коштів надається пізніше зазначеного терміну, Програмне забезпечення вважатиметься отриманим і (або) завантаженим.
  • Попередні замовлення, вміст яких ще не доставлено. У цьому випадку зв’яжіться з нашою службою підтримки за адресою: https://help.xsolla.com/ до дня випуску гри і надайте свій ідентифікатор оплати.
  • Помилкова покупка внутрішньоігрової валюти. У цьому випадку зверніться до служби підтримки клієнтів за адресою: https://help.xsolla.com/, і повернення коштів буде тривати доти, доки внутрішньоігрова валюта не буде погашена.
  • Ви випадково зробили повторну покупку. У цьому випадку зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів за адресою: https://help.xsolla.com/. Відшкодування повторної покупки буде надано за умови, якщо її було зроблено протягом 5 хвилин після останньої транзакції, пов’язаної з тим самим продуктом, за умови, що цей продукт не активувався (не використовувався). Відшкодування не застосовується до ключів доступу до ігор, оскільки для кожної транзакції надається окремий ключ.
  • Ви забули вимкнути підписку і з вас було стягнуто суму сплати на загальних підставах. Відшкодування буде надано для першого оновлення за умови, якщо ви звернулися до нашої служби підтримки за адресою https://help.xsolla.com/ протягом 48 годин з моменту стягнення коштів за підписку.
  • Ви передумали або вирішили, що Програмне забезпечення вам більше не потрібне (період обмірковування). У разі, якщо ви завантажили Програмне забезпечення, ви повинні видалити його та підтвердити, що ви зробили це у відповідь на нашу вимогу та способом, зазначеним нижче. Деякі товари не можна повернути протягом періоду обмірковування через їхню природу, а саме: підписки (оновлення, за винятком помилкового оновлення, як описано вище), внутрішньоігрові елементи (обкладинки, прискорювачі), ключі доступу до ігор, внутрішньоігрова валюта, яку було погашено. Якщо у вас виникли проблеми з цими типами Програмного забезпечення, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів за адресою https://help.xsolla.com/ протягом 14 днів із моменту придбання Програмного забезпечення. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити цю проблему.

Ми можемо прийняти та обробити заяву на відшкодування протягом періоду 180 днів після покупки. Заява на відшкодування не приймається після закінчення цього періоду часу.

Нижче наведено причини, НЕПРИЙНЯТНІ для заявки на відшкодування:

  • Придбане Програмне забезпечення не сумісне з існуючим налаштуванням. Зауважте, що ми не несемо за це жодної відповідальності, тому не задовольняємо будь-які заявки на відшкодування/повернення/обмін на основі несумісності нашого Програмного забезпечення з деякими сторонніми програмами (плагінами, додатковими компонентами, модулями, пошуковими службами, скриптами, розширеннями тощо), окрім тих, які вказані як сумісні в описі, доступному на сторінці попереднього перегляду кожної з них. Ми не гарантуємо, що Програмне забезпечення повністю сумісне з будь-якими програмами третіх сторін, і ми не забезпечуємо підтримку програм сторонніх виробників.
  • Заяви загального характеру, які не належать до фактичних скарг. Наприклад: «не те, що я думав» або «я не можу використовувати це». Якщо ви не розумієте, як працює Програмне забезпечення, зверніться до фахівців нашої служби підтримки клієнтів за адресою https://help.xsolla.com/. Якщо ви не розумієте особливостей Програмного забезпечення, яке ви збираєтеся придбати, рекомендуємо не купувати його.
  • Відмова у вживанні заходів щодо вашого Програмного забезпечення, якщо до нього вже здійснено доступ. Наприклад, придбання Програмного забезпечення, здійснення доступу до нього, а потім відмова від його використання з коментарями на кшталт: «Я передумав», «Це не те, що я хочу» тощо не вважаються прийнятними причинами для заявки на повернення коштів. Рекомендуємо купувати Програмне забезпечення тільки в тому разі, якщо ви дійсно бажаєте його використовувати.
  • Придбане Програмне забезпечення не працює, як очікувалося. Незважаючи на те, що будь-яке Програмне забезпечення ретельно перевіряється перед випуском, можуть статися несподівані помилки. Про такі проблеми необхідно повідомляти безпосередньо розробника. Зверніть увагу, що розробник може запросити тимчасовий доступ до вашого сервера для виявлення та усунення проблеми. Ненадання такого доступу вчасно може призвести до затримки вирішення проблеми.

У деяких випадках компанія Xsolla може вирішити проблему самостійно, але тільки в тому разі, якщо отримає вказівки з цього питання безпосередньо від розробника. Зверніться до служби підтримки клієнтів за адресою https://help.xsolla.com/.

Терміни повернення коштів

Повернення коштів від компанії Xsolla здійснюється за допомогою способу оплати, використаного для здійснення первісної покупки. Повернення коштів займає різну кількість часу, залежно від способу оплати.
Як правило, повернення коштів триває 2–10 днів, але для деяких способів оплати може знадобитися до 45 днів.

Зверніть увагу, що не всі платіжні системи, з якими ми співпрацюємо, підтримують операцію повернення коштів. У випадку, якщо платіжна система, через яку ви здійснили платіж, не підтримує операцію повернення коштів, ми повернемо суму відшкодування на баланс Xsolla, який можна буде застосувати для наступної покупки.

Запевнення та гарантії

Компанія Xsolla гарантує, що буде вживати всіх необхідних заходів, щоб добросовісно вирішити вашу проблему. Усі суперечливі питання щодо повернення коштів буде розглянуто з урахуванням законодавства вашої країни.

Заходи впливу

Зобов’язання компанії Xsolla підпадають під дію існуючих законів і судових процедур; при цьому компанія Xsolla може дотримуватися побажань або вимог правоохоронних або регулюючих органів, незважаючи на будь-яку протилежну умову.

Інші положення

Слід супроводжувати всі ваші заявки на відшкодування докладними та обґрунтованими причинами, з яких ви подаєте заявку на повернення коштів. Переконайтеся, що ваша заявка не суперечить нашій Політиці повернення коштів.
Якщо у вас виникли додаткові запитання або зауваження, пов’язані з нашою політикою відшкодування, зверніться до нашої служби підтримки клієнтів за адресою https://help.xsolla.com/, щоб отримати додаткову інформацію.